modlitwy i nabożeństwa

NABOŻEŃSTWO PIERWSZYCH SOBÓT MIESIĄCA – nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi. Każda I sobota miesiąca, godz. 7.00 Msza Święta z intencją wynagradzającą Niepokalanemu Sercu Maryi, Rozważanie 15-minutowe tajemnicy Różańcowej, Różaniec.

MODLITWA O NOWE POWOŁANIA KAPŁAŃSKIE I ZAKONNE – Każdy I czwartek miesiąca. Msza Święta o Najwyższym i Wiecznym Kapłanie – Komunia Święta pod dwiema postaciami – o godz. 18.00, Adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą za osoby duchowne, konsekrowane i o nowe powołania kapłańskie i zakonne. Prowadzą Siostry Apostołki Jezusa Ukrzyżowanego.

GODZINA ŚWIĘTA „GETSEMANI” – Towarzyszyć Jezusowi i dzielić z Nim chwilę Getsemani: cierpieć z Nim, na nowo przeżyć strach, lęk, walkę, opór wobec kielicha goryczy. Ale także dzielić z Jezusem prawdziwą radość, niekończący się pokój, który rodzi się z powiedzenia „tak” Ojcu i z pewności bycia umiłowanym przez Niego. Każdy III czwartek miesiąca, godz. 18.30.

NOWENNA KU CZCI NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY CZĘSTOCHOWSKIEJ – każda środa, Msza Święta o godz. 18.00. Przynieś swoją intencję – dziękczynną, „okolicznościową, błagalną, w nagłych potrzebach itp…, Najlepiej kilka dni przed Mszą Świętą

MSZA ŚWIĘTA O MIŁOSIERDZIU BOŻYM – każdy piątek o godz. 18.00. Intencje na tę Mszę Świętą należy wrzucić do skrzynki z tyłu Kościoła. Przede wszystkim modlimy się w tej Mszy Świętej o zbawienie dusz dla naszych bliskich zmarłych oraz błagając o pomoc i ratunek w trudnych sytuacjach życiowych.

NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE – każdy 13. dzień miesiąca wieczorem. W miesiącach letnich z procesją ulicami parafii

ADORACJA DLA ŻYCIA – Spotkanie prowadzone przez Wspólnotę Bożego Ojcostwa w każdą II sobotę miesiąca o godz. 17.00. W programie: Katecheza dla dorosłych, Msza Święta, modlitwa uwielbienia